• Lorem ipsum

Glasvezel / fiber bekabeling

DSIT | Singlemode koppeling LC-LC duplex
DSIT | Singlemode koppeling LC-LC duplex
Singlemode koppeling LC-LC duplex blauw
| GV-84015
DSIT | Krimp lasbeschermer 60mm transparant
DSIT | Krimp lasbeschermer 60mm transparant
Krimp lasbeschermer 60mm transparant
| GV-64006
DSIT | Glasvezelkabel LC-ST OM2
DSIT | Glasvezelkabel LC-ST OM2
Glasvezel kabel LC-ST OM2 (laser optimized) 3m
| GV-10315
Huber+Suhner Huber+Suhner | POL-01291 |  Fiber glasvezel verloop | Q-ODC2 chassis (4-hole) naar LC
Huber+Suhner | POL-01291 | Fiber glasvezel verloop | Q-ODC2 chassis (4-hole) naar LC
Huber+Suhner | POL-01291 | Fiber glasvezel verloop | Q-ODC2 chassis (4-hole) naar LC | snap-on met ketting (metaal) | 50cm Pigtail 1.9mm | 2-voudig | SM | LC/PC duplex classic. De Q-ODC zijn voorzien van een robust en snelle push-pull koppelmechanisme.
Huber+Suhner | POL-01291
TP-Link TP-Link | Glasvezel converter MC210CS singlemode 1310nm SC 15Km
TP-Link | Glasvezel converter MC210CS singlemode 1310nm SC 15Km
Glasvezel converter TP-Link MC210CS singlemode 1310nm SC 15Km
TP-Link | GV-1211322-15
DSIT | Verwisselbaar front ST 24 poorts zwart
DSIT | Verwisselbaar front ST 24 poorts zwart
19"patchpaneel frontpaneel ST 24 poorts zwart
| GV-FRONT-ST-24
DSIT | Verwisselbaar front LC/SC/E2000 24 poorts
DSIT | Verwisselbaar front LC/SC/E2000 24 poorts
19"patchpaneel front LC/SC/E2000 24 poorts zwart
| GV-FRONT-MULTI-24
DSIT | Singlemode koppeling ST-ST duplex met metalen behuizing
DSIT | Singlemode koppeling ST-ST duplex met metalen behuizing
Singlemode koppeling ST-ST duplex met metalen behuizing
| GV-84066
DSIT | Singlemode koppeling 4-voudig LC-LC quad
DSIT | Singlemode koppeling 4-voudig LC-LC quad
Singlemode koppeling 4-voudig LC-LC quad blauw
| GV-87015
DSIT | OS2 simplex glasvezel kabel SC-SC
DSIT | OS2 simplex glasvezel kabel SC-SC
OS2 simplex glasvezel kabel SC-SC 15m
| GV-410402
DSIT | OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC
DSIT | OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC
OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 1m
| GV-410915
DSIT | Multimode koppeling E2000-E2000 simplex beige
DSIT | Multimode koppeling E2000-E2000 simplex beige
Multimode koppeling E2000-E2000 simplex beige
| GV-73201
DSIT | Multimode koppeling E2000-E2000 duplex turquoise
DSIT | Multimode koppeling E2000-E2000 duplex turquoise
Multimode koppeling E2000-E2000 duplex turquoise
| GV-83202
DSIT | Keystone adapter
DSIT | Keystone adapter
Keystone adapter zwart
| GV-80808
DSIT | Infralan glasvezel precisie hakmes
DSIT | Infralan glasvezel precisie hakmes
Infralan glasvezel precisie hakmes
| GV-11053
DSIT | Glasvezeltester
DSIT | Glasvezeltester
Voor het snel testen van glasvezelkabels. Stuurt een zichtbare (650 nm) sterke laser signaal via de kabel. Breekpunten worden geïdentificeerd door een kenmerkende gloed in de plaats van het defect. Universele connector kan worden gebruikt met populaire ty
| SE-13013377
DSIT | Glasvezelkabel ST-ST OM2
DSIT | Glasvezelkabel ST-ST OM2
Glasvezel kabel ST-ST OM2 (laser optimized) 20m
| GV-10610
DSIT | Glasvezelkabel SC-ST OM2
DSIT | Glasvezelkabel SC-ST OM2
Glasvezel kabel SC-ST OM2 (laser optimized) 0,50m
| GV-10505
DSIT | Glasvezelkabel SC-SC OM4
DSIT | Glasvezelkabel SC-SC OM4
Glasvezel kabel SC-SC OM4 (laser optimized) 20m
| GV-30415
DSIT | Glasvezelkabel SC-SC OM2
DSIT | Glasvezelkabel SC-SC OM2
Glasvezel kabel SC-SC OM2 (laser optimized) 7m
| WE-95-166
DSIT | Glasvezel stripper 600µm-1100µm
DSIT | Glasvezel stripper 600µm-1100µm
Glasvezel stripper 600µm-1100µm
| GV-11019
DSIT | Glasvezel stripper 180µm-330µm
DSIT | Glasvezel stripper 180µm-330µm
Glasvezel stripper 180µm-330µm
| GV-11018